Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, a wybór był niewiarygodnie trudny. Oto lista uczestniczek, które dostały się do programu:
Mentor/kaUczestniczka
Iwona GruszkaZofia Sadowska
Karol TopolskiKatarzyna Mildner
Konrad DzwinelMonika Pacewicz
Bartosz ŁęckiDominika Grenda
Anna JaniszewskaPaulina Wójtowicz
Monika StarzykAgnieszka Marmołowska
Sławomir SobótkaKatarzyna Krasińska
Beata KupiecKatarzyna Rachtan
Agata SkamrukKatarzyna Szkwerko
Tomek KrzyżakPatrycja Wieliczko
Stefanie YoungEwa Danilkiewicz
Piotr KaczmarElżbieta Chwistek
Gen AshleyAnna Kędzierska
Ewa TurskaAnna Zielińska
Joanna SitkowskaAda Bogatek
Monika BraunAleksandra Habrat
Michał KrztońJolanta Marczewska
Dagmara PakulskaDominika Domańska-Zgrzeba
Aleksandra MaciejewiczMarta Kijowska
Jarek WawroDorota Kolarczyk
Katarzyna KubalskaAnna Cieślak
Aleksandra MajchrzakJoanna Tryhut
Lucjan SosnaAgata Augustynik
Kaja ToczyskaEwelina Łakoma
Paula MascarenhasAgata Podgajska
Barbara FusińskaJoanna Gagatko
Martyna TarnawskaMarta Zalewska-Ciuła
Paulina SkrzypińskaWeronika Rosowska
Natalia StankoBeata Dziedzic
Sobiesław MłynarczykMarta Adamczak
Monika Lichota-CywińskaMAGDALENA JĘDRASZAK
Wojciech GworekMonika Badełek
Monika CzaplickaAgnieszka Osuch
Joanna SkuzaKatarzyna Sudoł
Krzysztof OżógEwelina Mikuła
Magdalena LewińskaMałgorzata Maksimowicz
Kamila ChyżyMarta Jachnik
Michał WinklerEwa Kurzyca
Łukasz SiatkaKarolina Kowalska
Ewelina WołoszynMonika Nowak
Piotr MoczuradLidia Kulas
Joanna ChwastowskaDominika Zaremba
Kasia JarmołkowiczIka Graboń
Sabrina StaniewskaEwelina Bidzińska
Piotr GankiewiczKatarzyna Wolska
Vladimir AlekseichenkoJoanna Wójtowicz
Paweł TkaczykMarta Geneja
Scott MillardPatrycja Chojnacka
Katarzyna FrelikKatarzyna Maćkowiak
Nick HoneggerMonika Ambrozowicz
Grzegorz PrzybyłaAnna Kuliś
Bartosz KwiecieńAnna Serwata
Joanna M. WasilukEwa Rybak
Natalia BieniasMiriam Polak
Grzegorz NowakowskiMalwina Maciąg
Anna SzwiecPatrycja Kruk
Maciej WeksejMagda Zawora
Marcin WolakUrszula Grudzień
Julianna Kuncewicz-KućKatarzyna Wrzałka
Aleksandra PszczołaWeronika Reszela
Joanna Pruszyńska- WitkowskaPatrycja Bajorska
Agnieszka Czypionka-GrzesiakAmelia Talar
Magdalena JadachMonika Borawska
Beata ZalewaKatarzyna Terka
Maria PołońskaMarta Klimczak
Maciej WyrodekMichalina Milczarek
Drew OlanoffAleksandra Nowak
Piotr WicherskiNatalia Skrobich
Kjartan SigurðssonMaria Makarenko
Arkadiusz PiechockiBarbara Kubicka
Marcin WojciechowskiAnna Sacharewicz
Florian HinesMarina Martin Monteagudo
Robert FlorczykKatarzyna Majer
Brandon EscalanteJustyna Flisiak
Magdalena PinioKarolina Fela
Adam PasińskiAleksandra Pałka
Anna CzyrkoMałgorzata Syzdół
Adrianna RyśMagdalena Badura
Magdalena FirlitAmanda Głowik
Anna PaciaMaria Jaszczurowska
Bartosz LeperAlicja Gancarz